Apel do mieszkańców o racjonalne korzystanie z wody.
W związku z bardzo dużym zużyciem wody oraz znacznym obciążeniem sieci wodociągowej zwracamy się z prośbą o korzystanie z wody wyłącznie do niezbędnych potrzeb bytowych.
Nasze zbiorniki są obecnie mocno eksploatowane, a utrzymujące się nadmierne zużycie wody może skutkować spadkami ciśnienia, a nawet czasowymi brakami w dostawie wody dla części mieszkańców.
Prosimy o:
- niepodlewanie trawników, ogrodów i terenów zielonych,
- nienapełnianie basenów oraz innych zbiorników rekreacyjnych,
- ograniczenie mycia pojazdów i innych czynności powodujących zwiększone zużycie wody.
Tylko odpowiedzialne i oszczędne gospodarowanie wodą pozwoli zapewnić jej dostępność dla wszystkich mieszkańców oraz utrzymać bezpieczeństwo przeciwpożarowe.