Apel do mieszkańców o racjonalne korzystanie z wody.

Apel do mieszkańców o racjonalne korzystanie z wody.

| Bieżące informacje

W związku z bardzo dużym zużyciem wody oraz znacznym obciążeniem sieci wodociągowej zwracamy się z prośbą o korzystanie z wody wyłącznie do niezbędnych potrzeb bytowych.

Nasze zbiorniki są obecnie mocno eksploatowane, a utrzymujące się nadmierne zużycie wody może skutkować spadkami ciśnienia, a nawet czasowymi brakami w dostawie wody dla części mieszkańców.

Prosimy o:

  • niepodlewanie trawników, ogrodów i terenów zielonych,
  • nienapełnianie basenów oraz innych zbiorników rekreacyjnych,
  • ograniczenie mycia pojazdów i innych czynności powodujących zwiększone zużycie wody.

Tylko odpowiedzialne i oszczędne gospodarowanie wodą pozwoli zapewnić jej dostępność dla wszystkich mieszkańców oraz utrzymać bezpieczeństwo przeciwpożarowe.

← Poprzedni

Zgłoś awarię

Wszelkie awarie należy zgłaszać pod numerami telefonów:

795 621 723 795 621 713